Kaliteli İslam içerik üreten 11 youtube kanalı

Kaliteli İslam içerik üreten 11 youtube kanalı

Verdiği bilgilerle ve yaptığı videolarla insanlara islami bilgiler öğreten 11 youtube kanalını sizlere önermek isterim. bu youtube kanalları özel olarak seçilmiştir, bu listede bulunan youtube kanallarının diğer islami içerik üreten youtube kanalarına göre daha etkileyici ve anlatım olarak daha çok beğendiğim youtube kanallarıdır. Önerdiğim bu youtube kanalları inşallah sizler için faydalı olur. Kerem Önder

1. Paylaştığı videolar ve sohbetlerle beni en çok etkileyen youtube kanalı olduğun rahatlıkla söyleyebilirim.

İhramcızâde İlim Yayma

2. Bu youtube kanalıda kerem öndere ait olan bir kanaldır. Bu youtube kanalınıda sizlere öneririm.

Mesken

3. Mesken youtube kanalınıda son zamanlarda yeni keşfettiğim bir youtube kanaldır. Bu youtube kanalınıda sizlere öneririm.

Muvahhid Mü'min

4. Nureddin Yıldız'ın videolarının paylaşıldığı bir youtube kanalıdır. Sosyal Doku Vakfı ve resmi youtube kanalı olan Nureddin Yıldız youtube kanallarınıda sizlere öneririm.

Yelken İstanbul

5. Yelken İstanbul youtube kanalınıda sizlere öneririm.

İsmail Yaşar

6. İsmail Yaşar youtube kanalınıda sizlere öneririm. Kısa ve faydalı videolar Paylaştığını söylebilirim.

Sözler Köşkü

7. Sözler Köşkü youtube kanalını uzun bir süredir takip ettiğim söyleyebilirim. çok başaralı bir youtube kanalı olduğunu rahatlıkla söylebilirim. Sözler köşkünü çalışmalarını yürüttüğü daha bir çok youtube kanalı mevcuttur. bu kanalları Sözler köşkü youtube kanalında "Kanallar" sekmesinde bulabilirsiniz.

Hayalhanem

8. Hayalhanem youtube kanalınıda uzun bir süredir takip ettiğimi söylebilirim. çok başarılı ve etkileyici videolar ve sohbetler paylaştığını söylebilirim. Bu youtube kanalınıda sizlere öneririm.

Son liman

9. Son liman youtube kanalıda uzun bir süredir takip ettiğim söylebilirim. Çok başarılı ve kaliteli videoları mevcuttur. Bu youtube kanalınıda sizlere öneririm.

Hakan Baştürk

10. Hakan Baştürk Youtube kanalı paylaştığı videolar ile ben fazlasıyla etkileyen bir kanal. Sizlerede bu kanalı öneririm.

Aşk-ı Nevâ

11. Aşk-ı Nevâ Youtube kanalı paylaştığı videoları beğendiğim bir youtube kanalıdır. Bu youtube kanalınıda sizlere öneririm.